Диспут хакнули?))

Обсуждение военных вестей.
Автор
Сообщение
Keshleli
партизан
Сообщения: 210
Зарегистрирован: 11 сен 2012, 22:41

Благодарил (а): 179 раз
Поблагодарили: 208 раз

Re: Диспут хакнули?))

#91 Сообщение Keshleli » 15 сен 2012, 04:20

Одиссей писал(а):
Ifti писал(а): вот большое спасибо, и я о том же, пусть военные делают свое дело, а политики свое. Экономику надо развивать, заниматся пиаром, и предложить им такой экономический пакет, от которого не смогут отказатся. Всем жить хочется, особенно армянам.
Ага, башга шей истямилляр?)))
Я могу им так помочь.
Скажу, чтобы на каждого рассчитались со мной по 1000 евро. Скажу, хрен с вами, я этих башыбузуков задержу на несколько часов. А вы к тому времени успевайте до канадской границы. Больше этого у меня физически не хватит доброты :angelic-green:
Дай демя...Торпаг бир йана...бир хяля ермяниляря пажизнинны бадж-харадж вермяйимиз галмышды (для полного счастья) Даже не дань ее, а взятку. Мол, мян ёлюм, буну ал гой джибювя, бах инджийярям ааа.. Пул нядю? Пул сянин ешшяйин!!! Пул биздя мал тырыгы кими. Хеч гойарыг бизим тамхюгуглу вятяндашымыз пулдан ётрю корлуг чяксин?!!
Ня билим, валлах, беля гедся, мюсяльман ёлькяляри бирлящиб, бирдяфялий башымыза чаря гылмалыду. Пул ааа....мюсяльманын торпагыны зябт едянляря пул дющюр? Там хюгуглу вятяндашлыг дющюр? Зяхирмар, гара аззар дющюр олара! ))
lenet sheytana..

Аватара пользователя
Ifti
партизан
Сообщения: 2605
Зарегистрирован: 21 фев 2012, 17:16

Благодарил (а): 787 раз
Поблагодарили: 1184 раза

Re: Диспут хакнули?))

#92 Сообщение Ifti » 15 сен 2012, 07:06

Аксакалы, не ужели не поняли Шекинца? Мен демирем верах, мен дейирем ширникдирах :) Шекили йехудиден бетерди, пулу чыхды, джаны чыхды :) Не ужели не знаете Шекинцев, что за "типы"?? :)

Keshleli
партизан
Сообщения: 210
Зарегистрирован: 11 сен 2012, 22:41

Благодарил (а): 179 раз
Поблагодарили: 208 раз

Re: Диспут хакнули?))

#93 Сообщение Keshleli » 15 сен 2012, 13:51

Ifti писал(а):Аксакалы, не ужели не поняли Шекинца? Мен демирем верах, мен дейирем ширникдирах :) Шекили йехудиден бетерди, пулу чыхды, джаны чыхды :) Не ужели не знаете Шекинцев, что за "типы"?? :)
Йяхудиляри бильмирям, амма ешитмишям, шякилилярин немесляря (алманлара) гохумлугу чатыр. Сармат биляр беля шейляри. О кын галды ширникдирмяк мясялясиня, бу бир аз гялиз мясялядю. Онда гяряй эввяль хамымыз, мямя дейяннян пяпя йейяня гядяр, ермянилярин бойнуна бир дяня мошны недастача йазах. Сонра ики, юч хиссяйя парчаланыб, башлайырыг недостачанын айлыг процентинин гызгын мюзакирясиня. Мян дейяджяйям 75% версюнляр, Одиссей дейяджяк, йох, 53%. Башлайырыг онунла бир биримизин йахасыны джырмага. Партапартын эн ширин вахтында, сян чыхырсан ортайа ки, ала, вартан, тез ол бура гол чяк, булар гиждяйибляр, ня 70 %?...инсаф да йахшы шейдю, 28% бяс едяр. Ширниклямяйи мян бах беля гёрюрям. Эсас мясяля амма, йеня дейирям, недастачаны бу чаггалларын бойнуна гоймаг мясялясидю
lenet sheytana..

Аватара пользователя
Ifti
партизан
Сообщения: 2605
Зарегистрирован: 21 фев 2012, 17:16

Благодарил (а): 787 раз
Поблагодарили: 1184 раза

Re: Диспут хакнули?))

#94 Сообщение Ifti » 15 сен 2012, 13:56

Keshleli писал(а):
Йяхудиляри бильмирям, амма ешитмишям, шякилилярин немесляря (алманлара) гохумлугу чатыр. Сармат биляр беля шейляри. О кын галды ширникдирмяк мясялясиня, бу бир аз гялиз мясялядю. Онда гяряй эввяль хамымыз, мямя дейяннян пяпя йейяня гядяр, ермянилярин бойнуна бир дяня мошны недастача йазах. Сонра ики, юч хиссяйя парчаланыб, башлайырыг недостачанын айлыг процентинин гызгын мюзакирясиня. Мян дейяджяйям 75% версюнляр, Одиссей дейяджяк, йох, 53%. Башлайырыг онунла бир биримизин йахасыны джырмага. Партапартын эн ширин вахтында, сян чыхырсан ортайа ки, ала, вартан, тез ол бура гол чяк, булар гиждяйибляр, ня 70 %?...инсаф да йахшы шейдю, 28% бяс едяр. Ширниклямяйи мян бах беля гёрюрям. Эсас мясяля амма, йеня дейирям, недастачаны бу чаггалларын бойнуна гоймаг мясялясидю
Салам. Немесляри билмирям, амма Викинглерин 100 % Шекилилере гохумлугу чатыр :) Тур Хейердал дейиб, о бойда мутефеккире инанмамаг ейибдир :)
***
Бойнуна гоймах сохбети душюр военнилерин - меме йейенден (ескерден) пепе дейене (генераллар) гедер.
Йени хабырда олан йолдашларын чийинне де душюр, ганмайаны гандырарлар, гедиб гандырарых Иншалла.

Ответить

Вернуться в «Военные СМИ»